"Já jsem svého milého, on dychtí jen po mně" (Píseň písní 7,11).

WWW.HLEDAMPOVOLANI.CZ

Přátelé, od zítra začíná Týden modliteb za povolání. Tady v Římě je spousta aktivit. Ale jak jsem zjistila, i v ČR se začíná dít něco víc... (ten tajný špión je má spolusestra Anna, která tvoří tým pastorace povolání a jež je i autorkou doprovodného plakátu). 

Ty, kteří nejsou lhostejni k své budoucnosti a nemají strach si klást otázky (vždyť i manželství není něco "zbytkového" pro ty, co se nevešli jinam), zvu na nově vznikající stránky www.hledampovolani.cz

Zatím jsou chudičké, ale to je jen první krůček... Na úvodní stránce vás uvítají těmito slovy: 

Prožij i Ty tu velikou radost, když najdeš, po čem v hloubi svého srdce toužíš a co hledáš! Zamýšlíš-li se nad svým místem v životě, jak svůj život prožít a čím ho naplnit, pak Ti mohou pomoci i tyto stránky.
Můžeš zde najít informace, myšlenky, podněty a modlitby a v neposlední řadě také kontakty na osoby, které by Ti v Tvém hledání mohly pomoci.
Kéž se i na Tobě naplní slova Kristova : „Hledejte a naleznete“.

PS: A máš-li už "jasno", proč se nepřipojit k modlitbě za druhé?!

 

Sdílet

Komentáře

TomAq

TomAq Chvala Kristu, to je skvela vec, tusim ze mam povolani a tesim se, ze dokoncim sva studia a pujdu do toho. Tato zeme je rozpraskana, prahne po evangeliu, pojdme rozsevat a Ducha svateho nechejme zalevat!
Modleme se take za jednotu Vychodu a Zapadu.
In Christo +T.

annina Ahoj, Tome. Tak budu fandit a primlouvat se, aby Duch svaty zaleval to seminko, ktere citis klicit.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio