"Já jsem svého milého, on dychtí jen po mně" (Píseň písní 7,11).

Noc kostelů - slovíčka k rozdávání (další tip)

20. 5. 2010 15:07
Rubrika: Z paulínské studny | Štítky: modlitba , noc kostelů


Další tip na Noc kostelů

Tím prvním tipem byla modlitba při rozsvícení svíčky.

Kdo nás zná,  napsal si už o tzv. slovíčka, která se dají použít k rozdávání na Noci kostelů. Třeba se to bude hodit i tobě, a když ne za týden, tak někdy jindy...


V dobré kvalitě, protože elektronicky, mám jen výběr z Pavlových listů. Původně i další A4 byly elektronicky, ale znáte to... Tak jsem naskenovala to, co v rozstříhané formě zůstalo z příprav na mé sliby (když už se mi to vymazalo elektronicky, proč by některá milá duše nenastříhala i vzor ke kopírování, že?!).

Pokud ti tedy nevadí zhoršená kvalita, stáhni si a použij libovolně. Máš-li svůj vlastní výběr stručných citátů z Písma, poděl se o něj se mnou i dalšími.

Vytiskni, nakopíruj (použij úplně obyčejný papír, barevný) rozstříhej, vytvoř ruličky a na ně navlékej kroužky z rozstříhaného brčka (doporučuji brčka na ledovou tříšť - jsou větší). A pak už stačí najít nějaký pěkný košík - misku, kam je položíš a umístíš na viditelné místo u vchodu. Pozor jen na děti, někdy si to pletou se sladkostmi:-)

Stahuj z naší oficiální webovky v sekci Inspirace.


Sdílet

Komentáře

František Čech (zvoník) Díky za matroš, zkusíme to i u nás!

Neposeda Teď jen doufám, že i nadále si k nám budou lidé chodit pro Boží slova, když jsem je takto vyslala do světa... Naše domácí sbírka obsahuje vícero citátů a doufám, že se ještě více rozroste.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio