"Já jsem svého milého, on dychtí jen po mně" (Píseň písní 7,11).

Přání, které ti přeju NEotevřít (večer 24.12.)

24. 12. 2008 16:00

Tento příspěvěk vkládám už o den dříve, právě proto, abych zítra (24. 12.) nemusela myslet, zda je volné PC... budu tou dobou chystat netradiční betlém v naší noviciátní kapličce.

A zde je i vysvětlení mého divného přání: přeji ti, abys tyto chvíle trávil/a se svými nejbližšími doma a nebo na cestě k příbuzným, přátelům, do kostela, na hřbitov... tak, jak to prostě podle vašich rodinných tradic má být a jak si to vlastně ve skrytu srdce přeješ, ikdyž třeba nahlas brumláš, že je to pěkná votrava, pořád ty stereotypy...

Když jsem včera a předevčírem odesílala své vánoční přání mailem, bylo zajímavé sledovat, že ačkoliv už bylo pozdě, kolik adresátů ještě sedělo u PC. Také odesílali:-) Napadlo mne, že dříve se říkalo: sejdeme se v modlitbě před jesličkami. Včera se mi chtělo zakřičet: sejdeme se před monitorem!

Ty, kdo to čteš a jsi smutný, protože sedíš právě před monitorem, já jsem před jeslemi a myslím i na tebe!

Ty, kdo to čteš se zpožděním - raduji se, že máš s kým a kde slavit Boží příchod! I na tebe před jeslemi pamatuji.

Vytiskla jsem si dokonce i seznam jmen signálních přátel - až všichni půjdou spát, zalezu ještě do naší noviciátní kapličky a projdu všechna jména... a jako vloni budu postupně projíždět kontakty v mobilu a některé prozvánět...Inu, žijeme v moderní době a proč nepoužívat média i při modlitbě:-)))

Požehnané svátky Božího narození!

 


Díky všem, kdo jsi mi poslal/a přes vzkaz krásné přání. Nezvládala jsem odepisovat, ale to neznamená, že o tobě nevím, že za tebe Pánu neděkuji.

 

 

 

 

 

Sdílet

Komentáře

katerzina I já děkuji:)

Meruňka Díky moc za krásné Vánoční přání a hlavně za modlitbu. Ať jsou Tvoje Vánoce požehnané a radostné!

lumen Dal nám moc stát se Božími dětmi. Není to jen tak - a nejsme na to sami... Kéž bychom na to nezapomínali. * Díky za přání, Andreo. Ať i Tebe moc Božího dítěte v dalším roce posiluje.

Pankoj Taky ráda používám média k modlitbě. Třeba signály, Noe, Proglas... Myslím si, že je to super

katarina dakujem ti za modlitbu, je uzasne, ked viem, ze si na mna myslela...

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio