"Já jsem svého milého, on dychtí jen po mně" (Píseň písní 7,11).

ANDELSKY TRIK NA ZKOUSKY

14. 4. 2008 22:23

Moji mili, schazi se mi posledni dobou spousta mailiku a smsek, ze se blizi maturity, zkouskove a statnice... Asi jsem lina psat kazdemu zvlast - a treba  se to takto docte i nekdo, koho neznam... chci se podelit o trik, ktery fakt funguje!Mas strach ze zkousky a z profesora?

Sver se do pece sveho andela strazneho!Popros ho v casovem predstihu, at se seznami s andelem straznym tvych zkousejich.... trochu modlitby i za (i kdyz treba neprijemne a nespravedlive) profesory taky neuskodi. Kdyz se ucis a prijde KRIZE, vzpomen na andela a znovu ho posli "na kafe" s profesorskym andelem. Zkratka, at ti pripravi cestu! Funguje to i s profesory nevericimi (protoze i oni maji nekde sve andely, ikdyz to netusi:-).

Jedina vec, na co nezapomenout: trochu se ucit, to chce taky! - Ale budes o to vic v klidu, ktery ti dovoli vzpomenout si na to, co ses ucil(a) a take zkousejici ti vyjde vstric (jasne, ne kazdy ti hned napovi, ale staci, ze na tebe nezacne kricet, kde se takovy "blb vzal"). Zkus to a uvidis, ze "zazraky" se deji. - Zarucene to funguje, 11 z 10 to potvrdilo!Tak hura do maturit a statnic!!!

(carky a hacky chybi - pisu z italske klavesnice, ale to mi snad prominete)

 

Sdílet

Komentáře

petisek Slyšel jsem, že Bůh nám rád napoví - když máme okno. To znamená, že musím vědět. Rozhodně nepomáhá našemu lajdáctví. Hodně sil všem.

Felicita Já to mám už taky odzkoušené, FUNGUJE TO!!! Doporučuju všem a nezapomeňte to říkat i svým kámošům... :-)Ať se to šíří dál!

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Nuvio